Lajme Javore

Informohu i pari

Zemra e vogël të shkuara/ Vajza e Ledrit dhe Sarës me probleme shëndetësore, shfaqet me maskë oksigjeni

Vajza e reperit Ledri Vula dhe blogeres Sara Hoxha, Poem Blu nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ka qenë vetë Sara që ka postuar një fotografi, ku vogëlushja shfaqet me maskë oksigjeni në fytyrë.

“Nuk është më aq e frikshme”, ka shkruar ajo krahas imazhit, ku Poem duket mjaft e lodhur por që nuk ka diçka për tu frik ësuar.