Lajme Javore

Informohu i pari

Yll e bukur/ Arbana Osmani cmend shqiptarët me veshjen në spektakël…

Moderatorja si çdo natë ka zgjedhur të duket elegante, Arbana Osmani sonte ka zgjedhur një fustan me ngjyrë të zezë.

Moderatorja shqiptare ka ekspozuar këmbët me fustanin e shkurtër si dhe paksa dekoltenë e hapur tek gjoksi.

Në vazhdim, dukjen e ka perfeksionuar me makijazhd, flokët e rregulluara dhe një pale take.

Ndryshe, Arbana çdo transmetim live arrin të duket bukur e cila shpesh edhe komplimentohet nga banorët./Lajmi.net/