Lajme Javore

Informohu i pari

Tha që ndihej në faj për Borën/ Donaldi ngushëllohet në shtrat me Beatrixën…

Derisa afrimiteti i Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj u bë top – lajmë në mediat rozë kjo u cilësua si tradht ndaj ish – të dashuriës së aktorit, Bora Zemani.

Moderatori Veshaj, në rrëfimin e tij të fundit live në BB VIP tha se i vjen keq për ndodhitë brenda shtëpisë së famshme sepse nuk dëshiron që Bora të bëhet keq, shkruan “Kosovarja”.

Pas kësaj si duket aktorit nuk është se i bëhet shumë vonë se si do të jetë Bora jashtë pas asaj që do të shohë brenda shtëpisë së famshme.

v