Lajme Javore

Informohu i pari

Shqiptarët e telendisën fare/ Po Bora Zemani i la me gisht në gojë pas asaj që bëri

Në mesin e një sërë lajmesh dhe spekulimesh për të, Bora Zemani ka publikuar një video emocionuese që ka të bëjë me djalin e saj, Arborin.Moderatorja ka uruar të birin për 1 Qershor me një video, në të cilën ka mbledhur momentet më të bukura me të. “Jeta ime e vërtetë! Ajo pjesa e bukur që më mbush shpirtin plot!Gëzuar i vogli im i madh sa bota!

U bashkua apo jo me Donaldin? Do jetë prapë apo jo në Përputhen? Bora Zemani i injoron të gjitha dhe tregon jetën e saj të vërtetë me një foto

Gëzuar 1 qershorin kalamaja!”, ka shkruar moderatorja duke treguar se kjo është jeta e saj e vërtetë dhe pjesa më e rëndësishme që i përmbush shpirtin.

Kujtojmë që Bora ka qenë kryefjalë e mediave gjatë muajve të fundit për shkak të raportit me Donald Veshajn, histori që mori bujën pas hyrjes së aktorit në BBV.Moderatorja dhe aktori janë parë disa herë pranë njëri-tjetrit për shopping por ende nuk kanë konfirmuar publikisht se janë rikthyer bashkë.Ata kanë vendosur ta mbajnë historinë e tyre larg mediave dhe portaleve, pasi kjo është e vetmja mënyrë që dashuria e tyre të mos dëmtohet dhe bëhet pis.