Lajme Javore

Informohu i pari

Melisa bën festë të madhe për ditëlindje/ Ja dhurata që i dha Andi: Do habiteni

Melisa Lleshi, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka festuar mbrëmë 24-vjetorin. Melisa kishte ftuar miqtë e saj, mes tyre personazhe të njohur të ekranit dhe konkurrentë nga “Përputhen”.

Në festën e saj Melisa këndoi, kërceu dhe u argëtua pafund siç shihet në disa video që postoi në rrjete sociale.