Lajme Javore

Informohu i pari

Ermal Mamaqi i pervishet mesueses/ Ti me the qe s’do behesha, ja ku jam tani, me shiko

Ermal Mamaqin ndër vite e kemi parë në dimensione të ndryshme. Ai ka qenë aktor humori, këngëtar, aktor dhe moderator e së fundmi është shndërruar në një folës motivues për njerëzit.

‘Ti nuk do të bëhesh kurrë njeri’/ Ermal Mamaqi publikon videon që po thyen rrjetin

Për festën e 1 qershorit , ai ka publikuar një video ku i drejtohet mësueses së klasës së parë, që i tërhiqte vëmendjen pasi nuk ishte mirë me mësime.

Maraqi thotë se ai tashmë ka 200 punëtorë, 9 kompani dhe i mëson njerëzve si të bëjnë sukses.