Lajme Javore

Informohu i pari

Endri tregon si e përballoj ndarjen nga ish gruaja/ Bëhesha tapë dhe shkoja me femra

Këngëtari Endri Prifti ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme momentet më të vështira që ka përjetuar në jetën e tij, i ftuar bashkë me Stefin në “Glamour Zone” me Ester Bylykun.I pyetur sesi e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes, ai tha në në intervistë se në këtë moment një mashkull bën aventuar duke pirë alk ool,duke luajtur bixhoz dhe duke patur në krah shumë femra.Por sipas tij brenga sërish nuk kalon sepse duhen vite që ajo të kalojë.

“Një pyetje me vend kjo. Prandaj ne bëjmë ato aventura që s’duhet t`i bëjmë, që e ekzagjerojmë.E kalon duke pirë alk ool, duke ab zuar me gjëra të tjera, duke luajtur bixhoz, duke vuajtur me veten, duke shkuar me femra të tjera kot. Dhe prapë brenga nuk kalon, do vite që të kalojë ajo”, u shpreh Endri Prifti.Kujtojmë se prej disa javësh këngëtari i njohur ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një denon cimi që ka bërë në “STOP” ndaj ish-bashkëshortes.Endri pretendon se ajo i ka marrë shtëpinë pa të drejtë, pasi pagesën me këste e ka bërë ky për vite të tëra dhe bëhet fjalë për te 70 mijë euro.