Lajme Javore

Informohu i pari

Ciljeta mund të jetë shtatzënë/ Zajmina i zbulon pa dashje sekretin e ëmbël

Zaimina Vasjari ka organizuar një super festë, ku e ftuar ka qenë dhe Çiljeta Xhilaga me dy djemtë e saj. Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale foto me vogëlushin e Zaiminës, Kamarin.“Gezuar 1 qeshorin te dashur femije! Ju gezoft shpirti tere jeten!

Çiljeta dhe Albani janë gati t’i thonë përgjithmonë “Po” njëri-tjetrit, dyshja merr vendimin e madh

P.s:Mmeqe kapa nja 2 foto me kete yllin e Zaimines, Kamar, se ata dy kapsollat e mi nuk kapen”, ka shkruar Çiljeta, teksa një koment i Zaiminës ka marrë të gjithë vëmendjen.Ajo ka nxitur aludimet se Çiljeta mund të jetë në pritje të ëmbël. “Gjithsesi une hunden ta kam kapur per goce dhe po pres”, i ka shkruar Zaimina.Çiljeta në pritje të ëmbël?

Zajmina i zbulon sekretin? (foto)E ftuar në “Goca dhe Gra”, pak kohë më parë, Çiljeta tregoi se e do shumë familjen dhe ka vendosur t’i përkushtohet, duke lënë mënjanë karrierën. Ajo tregoi se dy djemtë duhen shumë me njëri tjetrin, dhe djalin e Albanit e do njësoj si të sajin.“E kam dashur gjithmonë familjen, sepse ashtu jam rritur. Atëher ishte koha e karrierës, tani është pjesa e familjes, të dyja bashkë është vështiorë t’i bësh.Unë jam me tre burra në shtëpi e dashur. Ka pafund lodhje por e dua shumë. Djali Abanit dhe Fernando duhen shumë dhe i unë i dua shumë. Unë dua fëmijë, pro kur të ketë rrisk zoti.