Lajme Javore

Informohu i pari

Arbana në “muaj mjalti” në Itali me regjisorin, vjen reagimi i papritur. Ja ç’po ndodh me ta

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nuk fshihen me. Ata duket se jane ne “muajin e mjaltit”, me udhetime ne vende te perbashket edhe kur projektet i takojne vetem njerit.

Se fundmi ata ndodhen ne Dolomite, Itali, dhe fotot nga i njejti vend kane shperndare te dy, por asnje bashke.

Fansat i kane kerkuar te postojne nje foto bashke, por pergjigja e Arbanes nuk pritej.