Lajme Javore

Informohu i pari

Zuna flet për herë të parë për lidhjen me Loredanën dhe ka dy fjalë për Mozzikun

Prej disa kohësh Loredana dhe Zuna janë përfolur për një lidhje. Dyshja janë kapur shpesh mat në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe video ku reperja shfaqet e mbështetur në prehrin e Zunës bëri xhiron e rrjetit.

Mirëpo mesa duket mes Lorit dhe Zunës ka vetëm miqësi. Këtë e ka treguar Zuna në postimin e fundit në Instagram duke folur për herë të parë mbi thashethemet e lidhjes së tyre. Zuna shprehet se Loredana dhe ai janë beqarë. Reperi gjithashtu ka shkruar edhe dy fjalë për Mozzik.

Postimi i Zunës: “Ufff nuk kam postuar për një kohë të gjatë. Unë dhe Loredana jemi argëtuar shumë së fundmi. Punuam për këngë të reja dhe kaluam shumë kohë bashkë. Ajo është një nga artistet më të njohura në Gjermani dhe unë punoj me më të mirët. Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin. Nuk e di nëse diçka do të ndodhë në të ardhmen, por ne aktualisht jemi thjesht miq. Ajo është një nënë beqare tani, kështu që keni pak respekt. Unë gjithashtu nuk kam asnjë problem me Mozzik, ta sqaroj këtë. Askush nga ne nuk duhet të ndërhyjë në punët e tyre. Në këtë në sens. Zuna është ende beqar, më shkruani në DM”.

View this post on Instagram

Ufff ganz schön lang nichts mehr gepostet und dann direkt so ein Spaß 😂. Spaß bei Seite Loredana und ich waren in der letzten Zeit sehr oft unterwegs. Haben zusammen an Musik gearbeitet und dadurch viel Zeit miteinander verbracht. Sie ist eine der krassesten Künstlerinnen Deutschlands und ich arbeite nur mit den Besten zusammen !!! Danke auf jeden Fall allen Youtubern für die Promo weiß das zu schätzen Jungs 😉 also auch bei Album Gas geben aber jetzt mal ehrlich. Wir arbeiten gerade im Business zusammen und verstehen uns. Ob sich da irgendwann etwas entwickelt keine Ahnung aber aktuell hängen wir zusammen ab und machen Mukke. Sie ist gerade allein erziehende Mutter also habt bisschen Respekt davor. Auf mich könnt ihr ruhig drauf springen. Außerdem habe ich auch kein Problem mit Mozzik um das hier mal klar zustellen. Von uns sollte sich niemand in deren Angelegenheiten einmischen. In diesem Sinne. KMN ist die Gang. #ZunaIstImmerNochSingle #SchreibtMirDM‘s @loredana

A post shared by ZUNA (@kmn_zuna) on