Lajme Javore

Informohu i pari

Njëherë buzët pastaj hundën/ Ana Kauri nuk ngopet me ndërhyrje: Ja cfarë ka vendosur të bëjë tjetër

Bukuroshja e cila u bë e famshme nga “Përputhen”, Ana Kauri ka vendosur të bëjë një tjetër ndërhyrje estetike pas buzëve dhe hundës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Nesër do realizoj një ndërhyrje estetike. Çfarë mendoni se është?”, i ka pyetur ajo ndjekësit. “Dhëmbët”, është përgjigjja më e shpeshtë dhe Ana e ka konfirmuar.