Lajme Javore

Informohu i pari

Nënë me fëmijë/ Rudina Dembacaj lë nam: Nxjerr pamjet duke u puthur si adoleshente me Markun

Rudina Dembacaj dhe biznismeni shqiptar Mark Frroku ka kohë që po e shijojnë romancën e dashurisë së tyre.

Lidhja e tyre bëri bujë pasi që Rudina nisi lidhjen pas ndarjes nga bashkëshorti saj i parë me të cilin kishin martesë disa vjeçare e madje edhe fëmijë.

Por raportet nuk i kanë të acaruara, ish bashkëshorti saj ka qenë prezent në ditëlindjen e vajzës e shpesh edhe shihen bashkë.

Ndërkohë, që mbrëmë Rudina publikoi një video teksa ajo dhe Marku shkëmbejnë puthje.