Lajme Javore

Informohu i pari

Melisa hedh këngën e re/ Andi e ngre në qiell me fjalët: Jam shumë krenar për ty…

Melisa Lleshi ish-konkurentja e “Përputhen; ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re të titulluar “Inati”.

Këngë u pëlqye shumë nga publiku dhe Melisa pati edhe mbështjetjen e fansave të cilët ja tregojnë këtë gjë shumë hapur nëpër rrjete sociale.

Mirëpo, mbështetsi i saj më i madh ka qenë Andi Shëhi, partneri i saj. Ai ka publikaur në Instagram një fotografi të Melisës të shkeputur nga një pjesë e videos muzikore duke treguar se është fansi i saj më i madh.

“Te dua shume dhe te pafsha sa me lart ne kete rrugetim tendin. Jo sepse je partnerja ime e jetes por vertet tkam pare te perpiqesh me mish e me shpirt per tja dale dites ku je. Kam shume besim qe nje dite do behesh me fame nderkombetare sepse vec punes se palodhshme ke dhe shume talent. Jam shume krenar per ty!, shkruan ish-konkurrenti i “Për’puthen” për partneren e tij.