Lajme Javore

Informohu i pari

Me vajzën e saj dhe me fëmijët e Markut/ Rudina Dembacaj poston fotot e bukura nga pushimet familjare

Pas pushimeve në Capri vetëm ajo dhe Marku, Rudina tani ka nisur pushime familjare. Dhe kur themi familjare e kemi fjalën për pushime plot me fëmijë sepse Rudina ka bërë bashkë vajzën e saj, të vëllait dhe fëmijët e Markut.

Aktorja ka publikuar disa foto ku shfaqet duke pozuar buzë pishinës me vogëlushet dhe shkruan: “Pushime familjare. Viktoria akullorja. Hana ime. Noara e hallës”.

Më pas Rudina ka publikuar plot momente me fëmijët në Instastory ku shihet duke u argëtuar me ta e duke qeshur të gjithë bashkë.