Lajme Javore

Informohu i pari

Kur do të pajtohesh me Shqipen moj bijë/ Ana e Përputhen habit me përgjigjen që jep…

Shqipe Hysenaj njihet si njëra prej ish-konkurrenteve që ende thumbon e kritikon disa prej pjesëmarrësve në “Përputhen”.

Së fundi, ndjekësit e pyetën Ana Lleshin se çfarë raporti ka me të, duke shkruar “Noizy me Stresin po bejn paqe, bej edhe ti me Shqipen qe te hyjm ne BE, pst je shume e mire”.

Përgjigja e Anës ishte “Kam qesh me lot dhe kur e lexova thash çfare dr eqin.

Nuk jam në l uftë me askënd, nëse dikush është në luftë me mua, e ka problemin me veten jo me mua.

Por, jemi në paqe me Shqipen”