Lajme Javore

Informohu i pari

Ka milionat/ Bes Kallaku habit me ato që thotë: Dua të iki nga Shqipëria, këtu as lekët s’ke çi do!

“Zgjohem herët në mëngjës, bej palestër dhe nis sërish punën me gjithçka kam përpara.

Ka njerëz me xhepa plot por me zemrën bosh.

Për mua pasuria ime më e madhe është familja.