Lajme Javore

Informohu i pari

Genta Ismajli është vërtet yll e bukur/ Po do mbeteni me gojë hapur kur të shihni motrën e saj

Ajo ka edhe dy motra tjera Andën dhe Manin, të cilat jo rrallë herë kanë qenë temë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

E sot është Anda ajo e cila feston ditëlindjen, meqë rast as Genta nuk e kurseu urimin për të.

“Urime ditëlindjen motra ime e bukur” , ka shkruan këngëtarja sipër fotos së Andes e cila shfaqet në top formë./Kosovarja/