Lajme Javore

Informohu i pari

E nxorri b*thën sheshit/ Vajza e Rita Latit habit dynjanë: Do mbetem shtatzënë për 3 ditë

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Roza Lati, e cila sqaroi zhurmën pas setit të ri fotografik.

“Do isha bilionere po të shisja kasetën e s* ks it”, ishte ky titulli i projektit të saj me foto pro vokuese, veshur thjesht me rroba banjo.

Moderatorja zbuloi se ka ende disa foto të tjera edhe më të “nx ehta” të cilat pret t’i postojë për ditëlindje.

Thënë këtë, ajo tregoi se pas tre ditësh mbush plot 33 vjeç dhe sipas saj, kjo është një moshë e shenjtë. “I kisha premtuar mamit që do isha bërë me fëmijë kur të mbushja 33 vjeç, por ja që s’ jam shtatzënë”, tha Roza, duke lënë të kuptohet që një fëmijë s’ është në planet e saj të afërta.