Lajme Javore

Informohu i pari

E hoqën nga Përputhen pas të keqes që i bëri Antonelës/ Flet Elvisi për Arjan Konomin: Do paguash për atë që i bëre familjes sime

Deb.atet mes Arjan Konomit dhe Locos kane qene prej kohesh te ndezura. Ata here pas here kane sul muar njeri tjetrin dhe debatet i kane kthyer ne personale.

Por ne rrjetet sociale po qarkullon nje video e Locos dhe Arjanit teksa konkurrenti i thote me ironi.

Arjani eshte aca ruar dhe eshte pergjigjur se nuk e ka permendur librin por ja kane permendur te tjeret dhe i kane kerkuar qe ti beje reklame ne emision. Ditën e djeshme Elvisi i tha se Arjani e ka ofenduar nga familja dhe se duhet të kërkoj falje për këtë.

Në një moment ai u ngrit në këmbë dhe i tha: Po ti Arjan do kërkosh falje për fjalët që the për familjen time?”

Në këtë moment u fut dhe Antonela dhe tha se Arjanit ia kishin marrë rrjetin social dhe se nuk ishte ai që e kishte postuar.