Lajme Javore

Informohu i pari

Atdheu kapet me presh në duar/ I del fotoja përqafuar me brunen bukuroshe

Një foto e Atdheut që i ka hedhur krahun një vajze dhe qesh me të po qarkullon në rrjetet sociale.

Atdheu së fundmi ka zhvilluar një takim tejet romantik me vajzën e sapo futur Sarën.

Ato që në takim të parë shkëmbyen puthje në buzë me njëri-tjetrin duke treguar se mund të shkojnë drejt një lidhje.

Madje edhe në Përputhen Prime, Atdheu i bëri një dhuratë dhe puthi dy herë në mes të studios Sarën.